Foça'da Hava
Foça

 

 

      Foça, İzmir'den sadece 70 km. uzaklıkta, ılık iklimi ile 12 ay canlılığını kaybetmeyen; yatçılık, dalış, sörf, yelken, bisiklet gibi sporlar için son derece uygun coğrafyası ve içinde çok eski tarihlere ait eserleri ile mükemmel bir tatil kasabasıdır. Kasabamızda günün her saati taze balık ve diğer deniz ürünlerini bulmanız mümkündür.

      
   1972 yılında "İyigün Pansiyon" adıyla hizmetinize giren işletmemiz, sizlere daha kaliteli hizmet vermek amacıyla 2006 yılında restorasyona tabi tutulup "Foça Kumsal Hotel" adıyla kullanımınıza sunulmuştur.

   Otelimiz Eski Foça sahilinde "Küçük Deniz" mevkiinde yer almaktadır. En önemli özelliği hemen önünde kumsal bulunması ve denizinin temizliği açısından mavi bayrağa layık görülmesi ile, odanızdan çıkıp denizin serin sularına kendinizi bırakabileceğiniz ender mekanlardan biridir.

      Otelimizdeki tüm odalarda 12 ay - 24 saat sıcak su, klima, uydu kanallı televizyon, telefon, saç kurutma makinası, güneş enerjisi ; ön odalarda buzdolabı ve kış konaklamalarınız için merkezi kalorifer sistemi gibi tüm önemli gereksinimlerinizin donanımı sağlanmıştır.

      İşletmemizde; değerli eşyalarınızı güven içinde koruyabileceğiniz çelik kasamız mevcuttur, ayrıca iş yaşantınızla ilgili bağlantılarınızı rahatlıkla yürütebilmeniz için kablosuz internet bağlantımız hizmetinizdedir.

      Otelimizin kafeteryasında denize karşı açık büfe kahvaltı keyfi güne en iyi şekilde başlamanıza yardımcı olacaktır. 18 oda ve 40 yatak kapasiteli otelimiz , aile atmosferi ve güleryüzlü personeli ile unutamayacağınız anılarla evinize dönmeniz için sizlere hizmet etmekten onur duyar.


 
| | | | |